SWM YUKSELEN OTOMOTİV

BAKIM ve ONARIM

Aracınızın ilk günkü performansını koruması için periyodik bakımların ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu sebeple tüm bakım ihtiyaçlarınızın SWM yetkili servis noktalarında alanında uzman teknik ekiplerimiz tarafından orijinal yedek parça kullanılarak yapılmasını öneriyoruz.

Ayrıca SWM yetkili servislerinde, SWM müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya hazır, “son teknoloji” kaporta ve boya atölyeleri bulunmaktadır.

Önerilen Bakım Periyotları:

Benzinli SUV ve Hafif Ticari Araçlar:

İlk Periyodik Bakım: 3 ay/3.000 km (hangisi önce tamamlanırsa)

Periyodik Bakımlar: Her 12 ay/10.000 km (hangisi önce tamamlanırsa)

Elektrikli Hafif Ticari Araçlar:

Periyodik Bakım ve Kontroller: Her 12 ay/10.000 km (hangisi önce tamamlanırsa)

Aracınızla ilgili tüm ihtiyaçlarınız için size en yakın SWM yetkili bayisi ile iletişime geçebilir ya da size en yakın yetkili SWM bayisini seçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz.

1 Step 1
6563 sayılı kanun ve bu kanuna dayanılarak çıkarılan yönetmelik kapsamında Yükselen Oto’den ticari elektronik ileti almayı kabul ediyorum.

Yukarıdaki formda yer alan kişisel verileriniz YÜKSELEN OTO PEYSAJ VE İNŞAAT SAN TİC LTD STİ. tarafından 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ikincil mevzuata uygun olarak işlenmektedir. Veri işleme amaçları, hukuki sebepler, alıcılar ve haklarınızla ilgili bilgilerin yer aldığı KVKK bilgilendirme metnini okuyunuz

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

G01

HEMEN SİPARİŞ VERİN!

Sofistike ve zamansız tarzıyla öne çıkar. Akıcı çizgiler ve zarif kıvrımlar, aerodinamik detaylar ve otomotiv endüstrisindeki İtalyan tasarımının mükemmelliğini yansıtan stilize unsurlarla birleştirilmiştir. Her ayrıntı İtalyan otomotiv mühendisliğinin tutkusunu ve yenilikçi tarzını yansıtır.