2021 MODEL YILI FİYAT LİSTESİ

YENİ VITARA HİBRİT

SWIFT HİBRİT

SX4 S-CROSS HİBRİT

JIMNY

1-Fiyatlar Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş (SMAP) tarafından tavsiye edilen fiyatlar olup sadece bilgi amaçlıdır ve bir fiyat teklifi niteliği arz etmez. Fiyatlar SMAP yetkili satıcıları tarafından müstakil olarak belirlendiğinden illere ve Yetkili Satıcıların satış ve fiyat belirleme politikalarına göre farklılık gösterebilir.

2-İthalatçı şirket önceden haber vermeksizin araçların model, fiyat, teknik özellik, donanım ve renklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar .

3-İthalatçı ve satıcı şirket yukarıda belirtilen vergi miktarları ile bağlı olmayıp, alıcının ödemekle yükümlü olduğu vergilerdeki değişiklikler fiyatlara yansıtılır.

4-Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle imalatçı/ithalatçı ve satıcı şirket hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

5-Plaka – Ruhsat masrafları bilgi için olup şirketimizin taahhüdü değildir.

6-Zorunlu Trafik sigortası fiyatlara dahil değildir.

7-İnternet sitemizde belirtilen anahtar teslim fiyatları, standart donanımlı versiyonlara aittir. Vitara ve Swift modelleri için Tavsiye Edilen Kampanyalı Hurda Teşvikli Anahtar Teslim Fiyatları; Yeni Vitara ve Jimny modelleri için Tavsiye Edilen Hurda Teşvikli Anahtar Teslim Fiyatları 14/5/2018 tarihli ve 2018/11750 sayılı Bakanlar Kurulu Kararının eki Kararın 5 inci maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinde yer alan Terkin Edilecek Özel Tüketim Vergisi tutarları (TL) dahil edilmiş ve hurda aracın müşteri tarafından temin edilmesi durumunda geçerli olan fiyatlardır.

SUZUKI İLE UNUTULMAZ

BİR TEST SÜRÜŞÜ
gorsel-6
gorsel-7