Suzuki'm Yolda

Görselde belirtilen uygulama 30.09.2020 tarihine kadar geçerlidir. Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. yetkili satıcılarından yapılan başvurular 2020 0 km Suzuki Jimny ve Vitara modellerini kapsamaktadır. Ön satış kapsamında satın alınan araçlar 2020 Ekim ayı itibariyle teslim edilmeye başlanacaktır. Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. otomobillerin Türkiye’ye geliş operasyonlarında yaşanabilecek mücbir sebep kaynaklı gecikmelerden ötürü teslim tarihini erteleme hakkını saklı tutar. Ön satış uygulaması kapsamında araca ilişkin tüm vergi ve vergi mevzuatında, trafik tescil ve ruhsat işlemleri resmi bedellerinde değişiklik olması durumunda fiyat farkı / farkları müşteri tarafından karşılanacaktır. Bu farklılıklardan doğacak masraflardan SMAP A.Ş. sorumlu değildir. Ön satış uygulamasından yararlanmak isteyen müşterilerimiz için Suzuki modellerinin tüm versiyonlarında kapora bedeli 35.000 TL’dir. Müşterilerin uygulamadan cayması durumunda, alınan kapora tutarının tamamı iade edilecektir. Bunun için, müşterinin yazılı beyanı geçerli olacaktır. Siparişi açılan müşteriye ait haklar başka birine devredilemez. Uygulama stoklarla sınırlıdır ve diğer satın alma avantajlarıyla birleştirilemez. İlanda yer alan görseller standart olmayan ilave aksesuar içerebilir ve donanım özellikleri, seçilen versiyona göre farklılıklar gösterebilir. Vitara’nın ortalama CO2 emisyon değeri 131-141 g/km ve ortalama yakıt tüketimi (lt/100km) 5,8-6,2 arasında değişmektedir. Jimny’nin ortalama CO2 emisyon değeri 170 g/km ve ortalama yakıt tüketimi (lt/100km) 6,9-8,4 arasında değişmektedir. Değerler Yeni Avrupa Sürüş Çevrimine (NEDC) göre belirtilmiştir.

SİZİ ARAYALIM

1 Step 1
Model Seçiniz
6563 sayılı kanun ve bu kanuna dayanılarak çıkarılan yönetmelik kapsamında Suzuki’den ticari elektronik ileti almayı kabul ediyorum.

Yukarıdaki formda yer alan kişisel verileriniz YÜKSELEN OTO PEYSAJ VE İNŞAAT SAN TİC LTD STİ. tarafından 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ikincil mevzuata uygun olarak işlenmektedir. Veri işleme amaçları, hukuki sebepler, alıcılar ve haklarınızla ilgili bilgilerin yer aldığı KVKK bilgilendirme metnini okuyunuz

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right