SWIFT

Swift hem kullanması keyifli hem de son derece pratik ve dengelidir. Tavizsiz net yol tutuşunun arkasında, geniş iz aralığı, sağlam gövde ve sert süspansiyon, disk frenler ve dengeli bir direksiyon sistemi mevcuttur. Etkileyici derecede düşük yakıt tüketimi ve salınım değerlerine sahip olan motor seçeneği Swift’i güçte de farklılaştırır. Swift, bir yandan enerji verimliliğini sağlarken aynı zamanda otomobile sportif bir sürüş deneyimi kazandırır.

 

Güvenli Yol Alın
Swift ile nereye giderseniz gidin, onu güven ve huzurla sürmenizi sağlayan güvenlik ve emniyet teknolojileri daima yanınızda olacak. ESP (Elektronik Stabilite Programı) gibi aktif güvenlik özellikleri sürücülerin kazalardan kaçınmalarını sağlarken, son derece güvenli kabin, hava yastıkları ve diğer pasif güvenlik özellikleri beklenmedik bir darbeye karşı tampon oluşturmak üzere görev başındadır.

[dt_small_photos loop=”true” category=”swfit”]

Güvenlik

ESP (Elektronik Stabilite Programı) sensörlerden alınan verileri izler. Tekerleklerin ve aracın kaymasını önlemek için motor ve frenleri otomatik olarak kumanda ederek, kontrolün sizde kalmasını sağlar. Otomatik şanzımanı seçerseniz, ESP aynı zamanda ayağınızı fren pedalından gaz pedalına hareket ettirdiğinizde Swift’in arkaya doğru kaymasını önleyerek yokuşta kalkışları kolaylaştırır ve daha güvenli hale getirir.

[dt_small_photos loop=”true” category=”swift-guvenlik”]

Yeni Swift Fiyat Listesi

SUZUKI İLE UNUTULMAZ

BİR TEST SÜRÜŞÜ
gorsel-6
gorsel-7